DIABLO SOUT EAST


#1 2007-08-22 04:40:43

Fearvill

Członek sojuszu

Zarejestrowany: 2007-08-18
Posty: 1
Punktów :   

co z tym sojuszem?!

Fearvill
Na wstepie chcialbym przerosic za brak polskich liter.

po za tym witam wszystkich, wlasnie wrocilem z wakacji, i zauwazylem iz wiele sie zmienilo w naszym sojuszu(czy oby na lepsze to zobaczymy) z tego co widze opuscilo nas kilku graczy, mamy takze nowych i 2 akademie(dlaczego az dwie?), lecz to nadal nie zmienia faktu iz sojusz jaki reprezentujemy spada w rankingu, Moja propozycja jest nastepujaca puki nadl jeszcze cos znaczymy(ranga 39) aby nasi szanowni zalozyciele, rada czy cokolwiek co nami jeszcze probuje zarzadzac;], dala sobie spokuj z proba reanimacji i zaczela myslec o fuzji z jakims lepszym sojuszem jak J.W.P albo cos innego.jest to jedyna szansa abysmy nadal byli w jednej druzynie, jesli nic sie nie zmieni i nadal bedziemy spadac, od razu chcialbym zakomunikowac iz czekam tylko do konca tego miesiaca, opuszczam sojusz i co bedzie oznaczac iz z wiekszoscia was spotkam sie ale juz po przeciwnych stronach barykady. mam nadzieje jednak iz do tego nie dojdzie ;]. pozdrawiam

Daniel

Offline

 

#2 2007-08-22 10:15:26

krzplo

Członek sojuszu

Zarejestrowany: 2007-08-17
Posty: 23
Punktów :   

Re: co z tym sojuszem?!

Hej!

Fervil, apeluje o rozwagę, damy sobie rady.
Jeżeli masz jakiś pomysł to przedstaw go na forum.
W sprawie fuzji, oczywiście masz rację!
Sam pisałem to kilka dni temu w dziale dyplomacja!

POzdrawiam

Offline

 

#3 2007-08-22 16:42:15

Look

Administrator

6938976
Skąd: Rzeczyca Długa
Zarejestrowany: 2007-08-06
Posty: 79
Punktów :   

Re: co z tym sojuszem?!

Fearvill... tylko ranking Cie interesuje?? A to, że sojusz po spadku z 15  miejsca na 59 znowu pnie się do góry to nic nie znaczy?? Was interesuje tylko ranking i dobra pozycja- wojsko, i doświadczenie nie bierze się pod uwagę w rankingu- tylko pop- a jak sami mówicie "POP NIE WALCZY".
Nasz sojusz właśnie przechodzi coś w rodzaju "fuzji'- jesteśmy w trakcie zmian- będzie nowe forum, mamy potrójny sojusz- my, Legio X i Legio I. Jeśli chcecie, żeby ranking wzrasał to wy też się weźcie do roboty- najlepiej napisać, że wszystkiemu winna jest rada. A wy nie należycie do sojuszu?? Wy nie możecie pomagać w jego rozwoju??
Podajcie swoje propozycje- tylko nie fuzji- narazie musimy pozałatwiać sprawy z aktualnymi zmianami. Pytajcie graczy o wstąpienie do nas- sam nie mogę zrobić wszystkiego- jest też życie realne.
A co do Ciebie Fearvill to jak chcesz to uciekaj, bo to o czym napisałeś to nie będzie nic innego jak ucieczka- uważasz, że jesteś w sojuszu, który jest słaby?? Kilka osób już od nas uciekło- nie sprostali "napięciu". Uważali, że jeśli sojusz spada w rankingu to już nie da się nic zrobić- a jednak. Znowu wspinamy się w rankingu. Ja już jestem tu jakiś czas- może nie zawsze wszysko działo się po naszej myśli, ale to, że nadal tu jestem nazywa się LOJALNOŚĆ!!

Offline

 

#4 2007-08-22 20:31:18

Radian

Członek sojuszu

Zarejestrowany: 2007-08-16
Posty: 59
Punktów :   

Re: co z tym sojuszem?!

Ja myślałem, że ta fuzja będzie lepsza. Co się zmieniło? nic :) to tak jakbyśmy mieli ze sobą nadal tyko sojusz + wspólne forum :) ...  to żadna fuzja :/
Lipa.

Proszę osobę, która negocjowała z AB o przedstawienie ich strony? co pisali i czyj to był pomysł z tymi legionami?
Wogóle jak toczyły się rozmowy nic nie wiemy, a myślę ze to najważniejsze.
Nazwa też troche lipna bo legio kojarzy mi się z Legią Warszawa :] ("legio, legio Warszawa" :P a ja jestem z Krakowa i mnie w oczy kole :P )

PS: pop nie liczy (tzn ranking). Ja też tak twierdzę - Look, ale to chodzi o szacunek innych sojuszy, który również jest ważny.

pozdro chłopaki i dziewczynki

Ostatnio edytowany przez Radian (2007-08-22 20:32:13)

Offline

 

#5 2007-08-22 21:32:53

krzplo

Członek sojuszu

Zarejestrowany: 2007-08-17
Posty: 23
Punktów :   

Re: co z tym sojuszem?!

Hej!

Look, w kwestii lojalnoœci masz rację, Ci którzy uciekajš jak tylko sojusz ma jakies problemy sš tego nie warci.
Fervil, szacunek za armię i rozwój, jesteœ najlepszy w naszym sojuszu, ale apeluję zostań,na pewno stworzymy sojusz z którym będš liczyli sie inni.
Wierzę w to!!!
Jeżeli chcesz aktywnie w nim uczestniczyć napisz jakš rolę chciałbyœ pełnić, mam nadzieję, że nikt nie będzie miał nic przeciwko temu.

POzdrawiam

Offline

 

#6 2007-08-22 22:55:20

JackSparrow

Administrator

1872455
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Zarejestrowany: 2007-08-15
Posty: 80
Punktów :   

Re: co z tym sojuszem?!

fearvill byłdyplomatą ale sam zdymisjonował.fearvill nie musisz odchodzić tylko z tego względu bo jesteśmy słabo w statystykach ale zobacz sam nie jest nas dużo i nas nie przybywa a cały czas rośniemy teraz znów o 3 pozycje  awansowaliśmya więc wolnym krokiem będziemy w top 10 i ambasada się zapełni.

Offline

 

#7 2007-08-23 09:37:11

PIOTER70

Członek sojuszu

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-08-16
Posty: 52
Punktów :   

Re: co z tym sojuszem?!

Może i w statystkach nie jesteśmy w top1o, ale trzeba brać pod uwagę że tam liczy się przede wszystkim liczba członków, my też moglibyśmy szybko zapełnić ambasadę byle kim i bardzo szybko awansować, ale chyba nie o to nam chodzi.

Offline

 

#8 2007-08-23 12:45:59

Look

Administrator

6938976
Skąd: Rzeczyca Długa
Zarejestrowany: 2007-08-06
Posty: 79
Punktów :   

Re: co z tym sojuszem?!

Radian napisał:

Ja myślałem, że ta fuzja będzie lepsza. Co się zmieniło? nic :) to tak jakbyśmy mieli ze sobą nadal tyko sojusz + wspólne forum :) ...  to żadna fuzja :/
Lipa.

Tak sądzisz?? To znajdź jakiś sojusz, który chciałby przystąpić do naszego- nie my do nich tylko oni do nas. Wtedy pogadamy.

Proszę osobę, która negocjowała z AB o przedstawienie ich strony? co pisali i czyj to był pomysł z tymi legionami?
Wogóle jak toczyły się rozmowy nic nie wiemy, a myślę ze to najważniejsze.
Nazwa też troche lipna bo legio kojarzy mi się z Legią Warszawa :] ("legio, legio Warszawa" :P a ja jestem z Krakowa i mnie w oczy kole :P )

Ja pisałem w sprawie tych zmian- prawda- nie jest to fuzja, że wszyscy razem, ale i tak to by nie wyszło. -=AB=- powiedziali, że chcą połączenia ale my, oni i Deadland. Wtedy wszystkich nas było 69- a max. liczba sojuszników to 60. Założyciel Deadland zaproponował taki podział. Ja zaproponowałem "Legiony". A nigdy nie słyszałeś o "Legionach rzymskich"??

PS: pop nie liczy (tzn ranking). Ja też tak twierdzę - Look, ale to chodzi o szacunek innych sojuszy, który również jest ważny.

A czy nie liczy się to, że jesteśmy na 36 miejscu a mamy średnią jak ci z TOP10?? Sądzę, że liczba członków i ogólny ranking nie jest tak ważna jak średnia- im wyższa tym lepsza. A jeśli chcecie wzrostu w rankingu to piszcie do graczy- pytajcie, namawiajcie, zapraszajcie.

Offline

 

#9 2007-08-23 15:02:51

Radian

Członek sojuszu

Zarejestrowany: 2007-08-16
Posty: 59
Punktów :   

Re: co z tym sojuszem?!

Look napisał:

Radian napisał:

Ja myślałem, że ta fuzja będzie lepsza. Co się zmieniło? nic :) to tak jakbyśmy mieli ze sobą nadal tyko sojusz + wspólne forum :) ...  to żadna fuzja :/
Lipa.

Tak sądzisz?? To znajdź jakiś sojusz, który chciałby przystąpić do naszego- nie my do nich tylko oni do nas. Wtedy pogadamy.

Żaden nie przystąpi, chbya ze jakieś cioty :P natomiast nie móię tutaj o wstępowaniu tylko o fuzji..

Proszę osobę, która negocjowała z AB o przedstawienie ich strony? co pisali i czyj to był pomysł z tymi legionami?
Wogóle jak toczyły się rozmowy nic nie wiemy, a myślę ze to najważniejsze.
Nazwa też troche lipna bo legio kojarzy mi się z Legią Warszawa :] ("legio, legio Warszawa" :P a ja jestem z Krakowa i mnie w oczy kole :P )

Ja pisałem w sprawie tych zmian- prawda- nie jest to fuzja, że wszyscy razem, ale i tak to by nie wyszło. -=AB=- powiedziali, że chcą połączenia ale my, oni i Deadland. Wtedy wszystkich nas było 69- a max. liczba sojuszników to 60. Założyciel Deadland zaproponował taki podział. Ja zaproponowałem "Legiony". A nigdy nie słyszałeś o "Legionach rzymskich"??

słyszałem, to tak napisałem pół żartem pół serio ;)
60 członków dałoby się zrobic!! 9 wyjebać z wszystkich 3sojuszy i byłoby. U nas na pierwszy rzut oka widzę do wywalenia 3-4 osoby!! Jeśłi dobrze bym poszukał to 6 (za zółte kropki, nie logowanie się na forum, brak rejestracji na forum!!!. 3 osoby AB i DEADLAND napewno by znalazł, nie róbmy sobie jaj. Tak jak teraz jest to nie czuje się jedności No i co z tym nowym forum?:>

Ostatnio edytowany przez Radian (2007-08-23 15:05:26)

Offline

 

#10 2007-08-23 17:29:43

Look

Administrator

6938976
Skąd: Rzeczyca Długa
Zarejestrowany: 2007-08-06
Posty: 79
Punktów :   

Re: co z tym sojuszem?!

Jak narazie nie ma osoby, która założyłaby je.
A tylko jak jest fuzja to można "podskoczyć" w rankingu?? Zapraszając jak to powiedziałeś "cioty" nie można się "wspinać"??

Offline

 

#11 2007-08-23 17:35:27

Radian

Członek sojuszu

Zarejestrowany: 2007-08-16
Posty: 59
Punktów :   

Re: co z tym sojuszem?!

nie o to mi chodzi...
z ciotami jeszcze gorzej :).
Ale tak jak ja myślałem można by upiec 2 pieczenie na jednym ogniu :D
Poza tym  nie sądzę zeby byliśmy tak zgrani w trzech różnych obozach niż w jednym.
Tak jak jest nie widzimy raportów wszystkich sojuszników, kto kogo napada, kto kogo atakuje. Można szybciej reagować a tak to musimy czekac na forum az ktoś coś napisze...

Offline

 

#12 2007-08-23 21:09:39

Look

Administrator

6938976
Skąd: Rzeczyca Długa
Zarejestrowany: 2007-08-06
Posty: 79
Punktów :   

Re: co z tym sojuszem?!

Ale jeśli ktoś regularnie używa forum- pisze na nim i czyta je- to nie ma takich problemów.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl