DIABLO SOUT EAST


#1 2007-08-17 09:41:40

PIOTER70

Członek sojuszu

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-08-16
Posty: 52
Punktów :   

Propozycje

Powinniście nakazać przesyłać każdemu członkowi pewną ilość surowców na ambasadę, oraz armię off.
To nie musi ani nie może być bardzo dużo, ale jeśli wszyscy przyślą to sojusz będzie się rozrastał a dowódca off będzie miał czym atakować, bez armii nie pokona nikogo a pojedynczo nie damy rady nic zniszczyć, skoordynowane ataki nie dadzą tyle co atak jednej naprawdę potężnej armii takiej nikt i nic się nie oprze.
Z surowcami dowódca off będzie szybko mógł stworzyć taką armię i zacząć atakować najpotężniejszych wrogów z słabszymi jakoś będziemy musieli sobie poradzić sami.
Niech dowódca deff koordynuje obronę, a dowódca off ataki choć to on powinien przeprowadzać główne uderzenie.Jego armie gdy nie może ich sam wyżywić mogą stacjonować w pobliskich miastach z odpowiednią produkcją zboża albo zdechną z głodu.W razie co składka na wyżywienie.I atakować każdego w zakresie naszych możliwości kto nas atakuje po prostu-odwet.
To samo możecie przeczytać w wątku powyżej może i się powtarzam, ale uważam że to dodść ważne dla naszego sojuszu więc chce żeby przeczytało to jak najwięcej osób.

Offline

 

#2 2007-08-17 09:48:36

Look

Administrator

6938976
Skąd: Rzeczyca Długa
Zarejestrowany: 2007-08-06
Posty: 79
Punktów :   

Re: Propozycje

Zgadzam się z Tobą. Potrzeba nam takiej osoby, która uzbierałaby potężny OFF- Rzymianie mają za drogą armie- i w utrzymaniu i w szkoleniu... Galowie to bardziej do obrony... Germanie najlepsi- tani w szkoleniu i utrzymaniu. Ja magłbym się zająć szkoleniem tego OFF-a ale mam mały przyrost zboża z mojej osady:/ Moja armia zżera jakieś 500 zboża na godzine:/ Mogę szkolić taką armie, ale najpierw musze wyszkolić osadników i założyć osadke na 15c- jest kilka pól ode mnie. Jak narazie brakuje mi zboża- inne surowce mam. Jeśli moglibyście to podeślijcie troche sianka- oddam jak założe osade:)
Na 15c mogę wyszkolić sporo woja- zrobie tam stolice:)

Offline

 

#3 2007-08-17 09:59:21

PIOTER70

Członek sojuszu

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-08-16
Posty: 52
Punktów :   

Re: Propozycje

Z tego co widzę to my nie mamy dowódcy OFF, DEFF, człowieka od rekrutacji (niech wyszukuje potencjalnych członków),dyplomaty no i nie ma co wydaje mi się ważne głównodowodzącego mógłby koordynować tym  wszystkim.Najważniejsze wiadomości i rozkazy powinny być przesyłane na wiadomości na konto przecież każdy wchodzi to odczyta a na forum nie.

Offline

 

#4 2007-08-17 10:25:12

JackSparrow

Administrator

1872455
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Zarejestrowany: 2007-08-15
Posty: 80
Punktów :   

Re: Propozycje

Także zgadzam się z tobą look by mógł być w szkoleniu offa tylko czy nie jesteś za daleko bo do mnie jesteś daleko
rekrutanta mamy jest nim look a ja jak narazie próbuje zastępować reszte.ale trzeba jak najszybciej skąbinować dobrych kordynatorów

Offline

 

#5 2007-08-17 10:34:42

Look

Administrator

6938976
Skąd: Rzeczyca Długa
Zarejestrowany: 2007-08-06
Posty: 79
Punktów :   

Re: Propozycje

PIOTER70 napisał:

Z tego co widzę to my nie mamy dowódcy OFF, DEFF, człowieka od rekrutacji (niech wyszukuje potencjalnych członków),dyplomaty no i nie ma co wydaje mi się ważne głównodowodzącego mógłby koordynować tym  wszystkim.Najważniejsze wiadomości i rozkazy powinny być przesyłane na wiadomości na konto przecież każdy wchodzi to odczyta a na forum nie.

Rekrutacją zajmuję się ja:) - szukam cały czas- jednak nie moge wypytać każdego czy chce do nas wstąpić- dlatego wy też pomagajcie rekrutować nowych graczy.
Założyciel jest i jest zastępca. A co do tych wiadomości do wszystkich to można je wysyłać, ale po co jak jest forum. Forum to część sojuszu i tu też trzeba zaglądać.

Offline

 

#6 2007-08-17 10:52:50

PIOTER70

Członek sojuszu

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-08-16
Posty: 52
Punktów :   

Re: Propozycje

Tak, ale jak wspomniałem nie każdy tu codziennie zagląda a niekiedy trzeba działać dość szybko.
O ile wiem to chyba nawet nie wszyscy są zarejestrowani.

Offline

 

#7 2007-08-17 10:54:20

Mario

Moderator

Zarejestrowany: 2007-08-15
Posty: 18
Punktów :   

Re: Propozycje

Może trzeba napisać kilka bezpośrednich wiadomości do tzw. śpiących rycerzy ,których mamy w sojusz bez liku z pytaniem ,kiedy mają zamiar się obudzić. Ciężko jest prowadzić cały sojusz w kilku.

Offline

 

#8 2007-08-17 10:59:56

JackSparrow

Administrator

1872455
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Zarejestrowany: 2007-08-15
Posty: 80
Punktów :   

Re: Propozycje

Znam to niektórzy to napewno nawet nie czytają tych masów ale lepiej i tak działają niż na forum;/

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl