#1 2007-08-24 15:24:17

Radian

Członek sojuszu

Zarejestrowany: 2007-08-16
Posty: 59
Punktów :   

DEFF u ARDENA

Brakuje mi tego tematu na forum. Każda akcja powinna się tutaj znaleźć ( nie tylko głupi mass w grze).
Druga srawa to taka ze ta akcja powinna być koordynowana przez koordynatora lub samego zainteresowanego ( w tym przypadku sittera JackaSparow'a).
Chyba nie muszę wam mówić jak ma taka koordynacja wyglądac. A z resztą powiem, jak ja to widzę.
1.)Wszyscy którzy chcą pomóc i wysyłają jednostki powinni się tutaj zdeklarować ile mogą wysłać i czego.
2.)Ustalić godzinę o której ma CAŁA pomoc przyjsc! (nie każdy sobie wysyła o którejś tam, bo mogą nam rozwalić defa)
3.) potrzeba jest obliczenia ile w sumie (teoretycznie) będzie obrońców i ile zeżą  na godzinę
4.) post powinien być podsumowywany co kilka godzin i uaktualniany jeśli chodzi o ilość jednostek
5.)etc itp itd

To były najważniejsze pkty, panowie niech coś sie zacznie na tym forum bo znów umiera.

Kolejny mój postulat! wprowadzić nakaz przynajmniej 1-2 logowania dziennie (jak nie więcej)! bo tak to możemy sobie pograć w szachy korespondencyjne. Do roboty kurwaaaaa! ;)

Ostatnio edytowany przez Radian (2007-08-24 15:26:54)

Offline

 

#2 2007-08-24 15:28:21

Radian

Członek sojuszu

Zarejestrowany: 2007-08-16
Posty: 59
Punktów :   

Re: DEFF u ARDENA

Ja mogę podesłać ok 50 falang (niestety tylko tyle:/)

Offline

 

#3 2007-08-25 12:26:52

aragorn7

Członek sojuszu

Zarejestrowany: 2007-08-17
Posty: 5
Punktów :   

Re: DEFF u ARDENA

wyslalem 45 falang i 750 zboza

Offline

 

#4 2007-08-25 13:44:44

PIOTER70

Członek sojuszu

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-08-16
Posty: 52
Punktów :   

Re: DEFF u ARDENA

Całą pomoc trudno zgromadzić szybko na jedna godzinę, można jeśli się wie ile będzie szła najdalsza armia,
można to zrobić najwcześniej za jakieś trzy godziny wtedy można założyć że nadejdzie odpowiednia ilość jednostek żeby się obronić inni mogą dosyłać, ale żeby doszli wszyscy na raz deffa trzeba byłoby ustawiać za jakieś 7-8 godzin tak aby doszła większość, tylko że wtedy może być za późno.
Co do tego żeby pierwsza grupa deffa doszła na określoną godzinę , a raczej jakiś półgodzinny przedział czasowy, jeśli deff jest potrzebny bardzo szybko to się zgadzam da się zrobić(wszystkie miasta w odległości 3-4 godzin), ale żeby wiedzieć na którą godzinę go ustawiać  w całości, to jak wspomniałem trzeba znać ilość czasu potrzebną na dotarcie poszczególnych armii inaczej się nie da, tak więc w deklaracji pomocy musi znaleźć się czas potrzebny na dotarcie armii do celu.

Forum, no może tylko ludzie częściej musieli by tu zaglądać a jakoś nie chcą więc łatwiej jest w grze bo tam na pewno każdy przeczyta jak się zaloguje.

Zboża każdy który wysłał deffa może przysyłać cząstkowo(na kilka godzin) tak żeby całe mieściło się w spichleżu, no chyba że ktoś nie ma i robią się braki, wtedy prośba o zboże do wszystkich, oczywiście przed wysyłką musieliby napisać do odbierającego czy jeszcze potrzeba i czy mu się zmieści.

Ostatnio edytowany przez PIOTER70 (2007-08-25 13:46:25)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl